მთავარი ბეჭდვა და სკანირება სახარჯი მასალა კარტრიჯები სერვერი HPE Proliant DL180 Gen10 (879514-B21)
“კარტრიჯი HP 912XL Black (3YL84AE)” დაემატა თქვენ კალათაში. კალათის ნახვა
Click to enlarge
სურვილებში
15 People watching this product now!
  • აღწერა
აღწერა
მოდელი: Intel Xeon Silver 4110 (2.1GHz, Turbo 3.0GHz, 11 MB L3 Cache, 8C/16T, TDP 85W)
მყარი დისკი: არა
მყარი დისკის ადგილი: 8 x 2.5” SFF HDD supported
კვება
კვების ბლოკი: 1 x 500W hot plug power supply
ინტერფეისი
4 x USB 3.0; 1 Micro SD;
1 x VGA;
Front iLO Service Port
2 x 1GbE RJ-45
ფიზიკური მახასიათებლები:
ფორმ-ფაქტორი: 2U Rack
H x W x D: 8.73 x 44.54 x 63.47 cm
წონა: 13.0 kg minimum, 26.0 kg maximum
გარანტია: 3 წელი
მსგავსი პროდუქტები
-2%