მთავარი ბეჭდვა და სკანირება სახარჯი მასალა კარტრიჯები სერვერი HPE Proliant DL180 Gen10 (879514-B21)
“კარტრიჯი HP 912 Cyan (3YL77AE)” დაემატა თქვენ კალათაში. კალათის ნახვა
Click to enlarge
სურვილებში
9 People watching this product now!
  • აღწერა
აღწერა
მოდელი: Intel Xeon Silver 4110 (2.1GHz, Turbo 3.0GHz, 11 MB L3 Cache, 8C/16T, TDP 85W)
მყარი დისკი: არა
მყარი დისკის ადგილი: 8 x 2.5” SFF HDD supported
კვება
კვების ბლოკი: 1 x 500W hot plug power supply