მთავარი ბეჭდვა და სკანირება სახარჯი მასალა კარტრიჯები სერვერი HPE Proliant DL360 Gen10 (P03635-B21)
Click to enlarge
₾7,390
დღგ-ს ჩათვლით
30 Items sold in last 3 weeks
   596 28 98 98    უფასო მიწოდება
სურვილებში
7 People watching this product now!
  • აღწერა
აღწერა
მოდელი: Intel Xeon Silver 4208 (2.1GHz, Turbo 3.2GHz, 11 MB L3 Cache, 8C/16T, TDP 85W)
პროცესორის ბუდე: 2
ოპერატიული მეხსიერება
მოდულების რაოდენობა: 32GB(2xHPE 16GB 1Rx4 PC4-2933Y-R Smart Kit)
სლოტების რაოდენობა: 24
მყარი დისკი
მყარი დისკი: 2 x HPE 2TB SAS 7.2K LFF SC DS HDD
მყარი დისკის ადგილი: 4 x 3.5” LFF HDD supported
RAID:
RAID კონტროლერი: HPE Smart Array E208i-a Controller
ქსელის ინტერფეისი
ქსელის ბარათი: HPE Embedded 4 X 1GbE Ethernet Adapter
კვება
კვების ბლოკი: 2 x 500W hot plug power supply
ინტერფეისი
5 x USB 3.0; 1 Micro SD;
1 x VGA; 1 x DP;
4 x 1GbE RJ-45
ფიზიკური მახასიათებლები:
ფორმ-ფაქტორი: 1U Rack
H x W x D: 4.29 x 43.46 x 74.98 cm
წონა: 13.04 kg minimum, 16.78 kg maximum
გარანტია: 3 წელი
მსგავსი პროდუქტები
-2%